HELIKON

2016

 

A Gimnázium diákjainak eredményei  2016-os Helikoni Ünnepségen

Irodalmi alkotás
  
Arany minősítés
     Skerlecz András

Vers és próza
  
Ezüst minősítés
     
Németh Fanni Azálea
  Különdíj
     
Kiss Réka

Vizuális művészetek
 
 Arany minősítés
     Födelmesi Nóra: Hogyan tovább?
     Papp Virág: Fluorescent Addescent

 
Ezüst minősítés
     Horváth Dorka: Keszt-helyek
     Papp Virág: 61. perc
     Papp Virág: Portrék
     Epres Virág: Határok
  Bronz minősítés
     Rajnai Liza: Szent Mihály-kápolna
     Vodenyák Alexa: Nagypapa szelleme
     Nagy Luca: A romlás hipotézise
     Selyem-kör: A mi erdőnk(Szigeti Anett, Városi Rebeka, Szabó Klaudia, Léránt Vanda,           Merics Letícia, Gárdos Piroska)

Film és videó
  Arany minősítés
     Csali Alma: Dilemma
     Cserey Adrienne: Az ember legjobb barátja
  Bronz minősítés
     Szántó Virág: Por és fény

Mozgásművészet
  Bronz minősítés
     REZIDANCE

Könnyűzene, ének
  Bronz minősítés
     Kiss Réka

Komolyzene - hangszerszóló
  Arany minősítés
     Tóth Ágoston (zongora)
  Ezüst minősítés
     Bernáth Róbert (tenorkürt)
     Gamper Johanna (hegedű)
     Péczeli Panna (zongora)
  Bronz minősítés
     Hencs Marcell (harsona)

Komolyzene - kamarazene
  Arany minősítés
     Sáfár Anna (fuvola) - Horváth Márton (darbuka)
     Gorzó Fruzsina (fuvola) - Elizek Dalma - Dongó Luca - Bene Fruzsina (Bibó Gimnázium)
     Kondorossy Blanka - Kalmár Barbara - Szelestei Hanna (fuvola)
     Antal Dorottya - Lakatos Viktória (klarinét)
  Ezüst minősítés
     Kendeh Lili (hegedű) - Horváth Regina (zongora)
  Különdíj
     Gorzó Fruzsina (fuvola)  - Elizek Dalma - Dongó Luca - Bene Fruzsina (Bibó Gimnázium)

Népdal
  Bronz minősítés
     Kató Dorottya

Néptánc szóló és kamara
  Ezüst minősítés
     Vincze Veronika - Gachályi Pál
  Bronz minősítés
     Kocsis Réka - Gachályi Mátyás

Néptáncegyüttes
  Ezüst minősítés
     Vajda Néptánccsoport

Színjátszás
  Bronz minősítés
     Latrok: Szépvíz legendája
  Különdíj
     Nagy Nikolett a Latrok csoportból

Keszthely város különdíját a komolyzene kategóriában fellépő kamaracsoport: Kondorossy Blanka, Kalmár Barbara, Szelestei Hanna (fuvola) nyerték el.